روش‌های ارسال

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

اصفهان و تهران :

 در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در اصفهان و تهران  فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر را هم پوشش می‌دهد.

سایر شهرستانها :

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۲ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، ۵ الی ۸  روز کاری بعد وجود دارد.
سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۲ و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد رسیدگی و پردازش خواهد شد.

نکات:

– در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی عسلتو،با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، محل تحویل سفارش درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) می باشد. تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از چهارصد هزار تومان و در شهر اصفهان و تهران می‌شود.

هزینه ارسال سفارش‌های زیر چهار صد هزار تومان برای همه نقاط ایران طبق تعرفه پستی محاسبه میگردد.

– اگرمبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت محصول باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– – لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی محصول، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری محصولات دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. بدیهی است که تحویل گرفتن محصول توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

پیگیری سفارش

– اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد (سفارش‌های با مبلغ زیر ۴۰۰ هزار تومان در روش تحویل اکسپرس یا سفارش‌های که از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال می‌شوند) هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل محصول تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل asaleto.market@gmail.com به عسلتو اطلاع دهید.

برای ارسال محصولات حجیم و سنگین به شهرستانها محصول به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.