تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در عسلتو (با گارانتی تضمین کیفیت عسلتو و ونتایج آزمایشگاهی معتبر) ، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از عسلتو، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست «پیگیری بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.

چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست پیگیری بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

۱. نوع عسل یکسان: به دلیل اینکه خواص و ویژگی عسل و کمیاب بودن آن در قیمت تاثیر میگذارد.

۲. عسل اصل: از آنجایی که همه عسل های موجود در عسلتو اصل هستند، درخواست عسل های غیر اصل رد خواهد شد.(اصالت در اینجا به معنای اینکه واقعا عسل بسته بندی شده تولید همان برند باشد و جعل برند نشده باشد.)

۳. بسته بندی عسل یکسان باشد: زیرا در قیمت نهایی عسل متفاوت خواهد بود.

۴. گارانتی اصل و یکسان: زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

۵.  با توجه به رسمی بودن فاکتورهای عسلتو (محصولاتی که شامل۹% مالیات بر ارزش افزوده میشوند)، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و ۹% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

۶.  تاریخ تولید (تولید در زنبورستان) عسل یکسان باشد: زیرا عسل های تازه تولید شده از ارزش غذایی بیشتری برخوردار بوده و نرخ تورم متفاوتی نسبت به تاریخ تولید خود دارد.

۷.تاریخ بسته بندی و انقضا یکسان: زیرا تاریخ بسته بندی نیز نسبت به نرخ تورم روی قیمت نهایی تاثیر میگذارد.

۸.منطقه برداشت عسل یکسان: در مناطق مختلف برداشت عسل برای زنبورداران هزینه های مختلفی از جمله حمل نقل،بیماری های زنبور و تلفات آن ها دارد.که این نیز روی قیمت نهایی عسل تاثیر گذار است.

۹. ارگانیک داشتن یا نداشتن یکسان: زیرا شرایط تولید عسل ارگانیک بسیار سخت بوده و ارزش غذایی بیشتری به وجود آورده پس اختلاف قیمت زیادی به وجود میاورد.

۱۰. نتایج آزمایشگاهی معتبر یکسان باشد: نتایج آزمایشگاهی با تلورانس ۰/۶+- را یکسان در نظر بگیرید.بیش از حد تلورانس اختلاف کیفیت زیادی ایجاد کرده و روی قیمت تاثیر گذار است.

۱۱. فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.

۱۲. محصول برای فروش موجود باشد: محصول باید در زمان ارائه درخواست به عسلتو، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

۱۳. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت عسلتو مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه کد سفارش خود، در تیکت جدید با دپارتمان “کارشناس حسابداری و مالی” ارسال کنید:

۱. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

– شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

– کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

– صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

۲. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافیست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به دپارتمان تیکت ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، تیکت ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود. بررسی ثبت درخواست تا حداکثر ۳ روز کاری انجام می‌شود. پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای عسلتو محفوظ است. عسلتو می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده یا ارائه آن را متوقف کند.